Predstavujeme Vám novú Kliniku endokrinológie a ženskosti. Sme nadštandartné zdravotnícke zariadenie. Chceme poskytovať najkvalitnejšie služby v nadštandartných priestoroch. U nás neplatíte ročný poplatok, poplatok je iba za nadštandartné služby alebo výkony jednorazovo pri objednaní služby.
Endokrinologická časť kliniky je na výkony zazmluvnená zdravotnou poisťovňou , ostatné ponúkané služby mimo zdravotné poistenie sú na plnú úhradu pacienta. Krvné odbery indikované lekárom sú hradené zo všeobecného zdravotného poistenia. Krvné odbery na žiadosť pacienta sú na plnú úhradu pacienta.

Príhovor

Dr. Mojtová

Život ženy je v tejto hektickej dobe stále viac a viac náročnejší. Zvládnuť prácu na plný úväzok a popri tom celú starostlivosť o rodinu nie je jednoduché. Nároky a očakávania v každom smere na ženy stúpajú. Pochopiť hormonálne zmeny a s tým súvisiace zmeny nálad a psychiky vie len žena. Pokiaľ sa samé nebudeme venovať aj sebe a svojmu zdraviu, nikto to nebude robiť pre nás a za nás.

V našej novej "Klinike endokrinológie a ženskosti" sa okrem endokrinológie plánujeme venovať aj prevencii rakoviny prsníkov, budeme pravidelne organizovať workshopy so psychológmi zamerané na neplodnosť, menopauzu , organizovať podporné skupiny na zvládnutie liečby rakoviny prsníka. Prsné žľazy sú najrizikovejší hormóndependetný orgán, stúpajúca incidencia a vážnosť tohto onkologického ochorenia nás nútia sa tejto téme venovať s veľkým dôrazom. Dôležité je, že táto diagnóza už nepozná vekovú hranicu. Podstúpiť kvalitný USG prsníkov raz ročne je samozrejmosť čo by každá žena mala pre seba urobiť .

Ženský organizmus predstavuje v porovnaní s mužským, z hľadiska hormónov oveľa komplexnejší systém. Každá dôležitá životná fáza v ženskom organizme je ovplyvnená hormónmi – menštruácia, tehotenstvo, dojčenie, materstvo, či menopauza. Hormóny sú s našimi životmi úzko späté a je preto dôležité vnímať potreby organizmu v otázke hormonálneho zdravia.

Naše
priestory

Moderne vybavené priestory