Vitajte na

Predstavujeme Vám novú Kliniku endokrinológie a ženskosti. Sme nadštandartné zdravotnícke zariadenie. Chceme poskytovať najkvalitnejšie služby v nadštandartných priestoroch. U nás neplatíte ročný poplatok, poplatok je iba za nadštandartné služby alebo výkony jednorazovo pri objednaní služby.

Endokrinologická časť kliniky je na výkony zazmluvnená zdravotnou poisťovňou , ostatné ponúkané služby mimo zdravotné poistenie sú na plnú úhradu pacienta. Krvné odbery indikované lekárom sú hradené zo všeobecného zdravotného poistenia. Krvné odbery na žiadosť pacienta sú na plnú úhradu pacienta.

Na rozdiel od mužov, ktorí majú relatívne stabilnú hladinu testosterónu počas jedného mesiaca, ženy sú vystavené veľkým vzostupom a pádom svojich dvoch hlavných hormónov - estrogénu a progesterónu. Niektoré ženy sú mimoriadne citlivé na tieto hormonálne zmeny. Hormóny riadia náš život , našu náladu, správanie, pracovné výkony , naše rozhodnutia, ktoré môžu byť občas aj iracionálne. Za všetko môžu čiastočne aj naše hormóny.

Neplodnosť je ochorenie mužského alebo ženského reprodukčného systému. Neplodnosť postihuje milióny ľudí – a má vplyv na ich rodiny a komunity. V ženskom reprodukčnom systéme môže byť neplodnosť spôsobená radom abnormalít vaječníkov, maternice, vajcovodov a endokrinného systému. Menšou intervenciou pri endokrinnej poruche sa nám podarí spoločne dosiahnuť vytúžený cieľ.

Naše hlavné vyšetrenia

Endokrinologická ambulancia poskytuje služby zdravotnej starostlivosti o pacientov s celým spektrom porúch žliaz z vnútorným vylučovaním u dospelých

Štítna žlaza

Nadobličky

Prištítne telieska

Hypofýza

Poruchy plodnosti

Pohlavné hormóny