Naše služby

Kozmetické ošetrenia

Kozmetické ošetrenia zahŕňajú rôzne postupy, ktoré majú za cieľ zlepšiť kvalitu a vzhľad pokožky. Tieto metódy, poskytované odborníkmi, pomáhajú zmierniť príznaky starnutia a dosiahnuť svieži, mladistvý vzhľad, čím prispievajú k celkovému pohodliu a sebavedomiu ženy.

BUKÁLNA MASÁŽ

Bukálna masáž tváre je starodávnou praxou, ktorá prináša nielen relaxáciu, ale aj množstvo zdravotných výhod. Táto technika zameraná na oblasť tváre a lícnych svalov pomáha uvoľňovať napätie, stimuluje svaly v oblasti ústnej dutiny, zlepšuje cirkuláciu krvi a podporuje pružnosť kože. 

Pri bukálnej masáži sa masírujú špecifické oblasti tváre pomocou jemných pohybov, ktoré podporujú lymfatický obeh a odstraňujú prebytočné tekutiny. Týmto spôsobom sa môžu redukovať opuchy, tmavé kruhy pod očami a zlepšiť celkový vzhľad pleti. Pri tejto masáži sa používajú jemné pohyby a tlak na rôzne oblasti v ústnej dutine, vrátane lícnych svalov. 

Táto terapia môže byť prospešná pre tých, ktorí trpia napätím v oblasti čeľuste, napríklad v dôsledku škrípania zubami alebo stresu. Pomáha uvoľňovať svalové napätie a zlepšuje pohyblivosť čeľuste. Bukálna masáž tváre nie je len o fyzických výhodách, ale aj o psychickej pohode. Je to príjemný spôsob, ako si dopriať čas pre seba, zmierniť stres a znovu nájsť harmóniu medzi telom a myseľou. 

Je to ako rozkošný rituál, ktorý prináša nielen krásu, ale aj vnútornú rovnováhu.

ČISTENIE PLETI

Odborné čistenie pleti je nezastupiteľným krokom v starostlivosti o pokožku, ktorý prináša mnohé výhody pre jej zdravie a vzhľad. Odborné čistenie pleti e navrhnuté na dôkladné odstránenie nečistôt, odumretých buniek a nadbytočného mazu, ktoré môžu znemožňovať pleti dýchať a správne fungovať, za použitia špeciálne vybraných produktov, ktoré sú prispôsobené individuálnym potrebám pokožky. 

Tieto produkty nielen odstraňujú nečistoty, zlepšujú textúru a pružnosť pokožky, zvýrazňujú jej prirodzený lesk, ale dokonca pomáhajú zmierniť akné. Jedným z hlavných benefítov odborného čistenia pleti je postupné odstraňovanie kožných nedostatkov. A okrem toho umožňuje pleti efektívnejšie absorbovať aktívne látky obsiahnuté v ďalších kozmetických produktoch, ktoré sa následne aplikujú. 

Odborné čistenie pleti nie je len o fyzickom čistení, ale aj o relaxačnom zážitku pre klienta. Kombinácia kozmetickej masáže a príjemných vôní produktov vytvára harmonickú atmosféru, ktorá nielen čistí pokožku, ale aj osviežuje myseľ. 

Pravidelné odborné čistenie pleti v kozmetickom salóne poskytuje pleti potrebnú starostlivosť pre udržanie jej krásy a zdravia.

LAMINÁCIA OBOČIA

Laminácia obočia je revolučná kozmetická procedúra, ktorá prináša obočiu nový rozmer elegancie a starostlivosti. Táto inovatívna metóda sa stala obľúbenou vo svete krásy vďaka svojej schopnosti transformovať obočie do podoby, ktorá vyzerá prirodzene adobre upravené. 

Pri laminácii obočia sa používajú špeciálne látky, ktoré pomáhajú tvarovať a fixovať chĺpky. Tento proces opticky pridáva obočiu objem a plnosť a udržuje ho v požadovanej forme.  

Jednou z výhod laminácie obočia je aj jej trvácnosť. Po dokončení procedúry môžete zabudnúť na každodenné upravovanie obočia, pretože laminované chĺpky sú uhladené a držia sa v optimálnom stave 3 - 5 týždňov. To nielen šetrí čas, ale tiež umožňuje dosiahnuť vždy dokonalý vzhľad obočia. 

Laminácia obočia nie je len kozmetickým zázrakom, ale aj spôsobom, ako zdôrazniť vašu prirodzenú krásu a vyjadriť svoj individuálny štýl. Je to rýchla, bezbolestná cesta k obočiu, ktoré pôsobí sviežo, mladistvo a perfektne upravené.

KOZMETICKÁ MASÁŽ

Kozmetická masáž je sofistikovaný a príjemný postup, ktorý kombinuje relaxačné a terapeutické prvky. Cieľom kozmetickej masáže je nie len uvoľnenie svalového napätia, ale aj stimulácia krvného obehu a podpora zdravia pokožky pomocou jemných hmatov, tlaku a hladenia.

Kozmetická masáž prispieva k lepšej cirkulácii krvi, zlepšeniu výživy buniek a odstráneniu toxínov. Masážou tváre a dekoltu sa podporuje zdravý vzhľad pokožky, dodáva jej žiarivosť a pružnosť. Okrem toho môže pomôcť aj pri zmierňovaní stresu a úzkosti, pretože masáž pôsobí relaxačne na nervový systém. V rámci kozmetickej masáže sa často používajú prírodné oleje alebo krémy s hydratačnými a výživnými vlastnosťami, ktoré ešte viac pridávajú na prospešnosti tejto procedúry. 

Klienti odchádza po masáži nielen s uvoľnenými svalmi, ale aj s pocitom celkovej pohody a revitalizácie.